Contact

Paardencoaching bij Stichting Het Terphuis

Kom in contact

Multifunctionele Zorgboerderij
Kerkstraat 25
3171 GD Poortugaal

E-mail: info@hetterphuis.nl

Telefoon: 010-3220107

KVK: 67463096
RSI: 857006381
Rekeninnummer: NL28 RABO 0315 0862 03

Openingstijden winkeltje: maandag tot en met vrijdag: 09.00 – 15.30 uur

Bewoning en Begeleiding
 

Marieke van der Helm

E-mail:
marieke@hetterphuis.nl

Paardencoaching

Saskia Roelofsen

E-mail:
saskia@hetterphuis.nl

Winkeltje  (verkoop groente, fruit en honing)

Radka Kuijpers


E-mail:
radka@hetterphuis.nl

Beheerder

Ab Mantingh

E-mail:
ab@hetterphuis.nl

Administratie

Eugenie Bekkers

E-mail:  administratie@hetterphuis.nl
Tuin en moestuin

Kees Ijzelenberg

E-mail:
kees@hetterphuis.nl

Verhuur en B&B:

Isha van Iterson - Perez


E-mail:
reserveringen@hetterphuis.nl

Land & dier

Rouscha de Witte

E-mail:
rouscha@hetterphuis.nl

Ik wil contact opnemen!

Zorg dat je niks mist!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief